31.3.2022, Lenka

Súťaž s vydavateľstvom Slovart

Vydavateľstvo Slovart vydáva krásne knižky, určite od nich máš aj ty aspoň jednu doma. Teraz máš šancu vyhrať jednu z najnovších knižiek - v spolupráci s generálnym partnerom - vydavateľstvom Slovart vyhlasuje celoslovenskú súťaž pre deti pri príležitosti rozprávkového podujatia Noc s Andersenom 2022.

29.3.2022, Lenka

Domáca Noc
s Andersenom

Dobrodružná rozprávková Noc s Andersenom sa koná nielen vo verejných a školských knižniciach, ale aj v školách, škôlkach, centrách pre rodiny a deti, kultúrnych centrách… Môže sa konať aj u vás doma, spravte si svoju vlastnú rodinnú Noc s Andersenom. Zapojte do nej rodičov, súrodencov alebo aj domácich miláčikov, spravte si piatkový rodinný večer plný príbehov. 

7.3.2020, Mirka

Osemnásť Nocí
s Andersenom
v Knižnici Juraja Fándlyho v Trnave

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave sa do Noci s Andersenom zapája už 19-ty krát. Svoju prvú Noc s Andersenom zorganizovali už v roku 2002, teda ešte skôr, ako oficiálne dorazila na Slovensko. Veronika Chorvatovičová bola pri tom od začiatku. Porozprávala nám o tom, ako to vtedy celé prebiehalo, aké mali očakávania, ako sa postupne zmenil program.

22.2.2020, Mirka

Ambasádorka Dara Rolins o čítaní ...

Dara Rolins je ambasádorkou Noci s Andersenom na Slovensku. Porozprávali sme sa s ňou o čítaní, knižniciach ale aj o tom, či pozná Noc s Andersenom …  

© Copyright 2022 Adam Gábriš